NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

esimene kord

tulka 24.01.2007 14:42
kui mul on plaanis esimene kord asuda vahekorda siis milliste kaitsevahenditega ma ennast varustama peaks, et mitte rasestuda
Kommentaarid: [2]
flicha 26.01.2007 13:17

0 kondoom poisil (see kaitseb ka suguhaiguste eest), pillide võtmise alustamine (retsept naistearsti käest), plaastri kandmine, nuvaringi tuperõngas. uuri ajakirjandusest või naistearstilt nende kohta täpsemalt, et kuidas võtta jne.
Dr.Reet Küüts 26.01.2007 21:45
Soovita külastada noorte nõustamis keskust kus antakse kõigist vahenditest täielik ülevaade.soovitan kindlasti kasutada pille,et vältida rasestumist ja partnerile kondoomi et vältida infektsioone.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster