NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

tampoon ?

krissu 13.01.2007 22:01
tere

1. kui kasutan päevade ajal tampooni kas siis võib samal ajal ka kindluse mõttes kanda sidemeid? või ei võia ja mis tagajärjed selle oleks?

2. kas tampoonide ajal võib kasutada pesukaitset?

3.kui kasutan tampooni kas siis on võimalik et kui seee väga hästi pole paialdtatud siis võib ta välja kukkuda?

4. kui tamppon saab täis kas siis hakkab kohe verd läbi laskam või ei hakka?

loodan et vastate mulle
ette tänades
Kommentaarid: [2]
flicha 17.01.2007 16:38

0 1.2. Võib ikka lisakaitset panna. aga vast ei hakka löbi ajama kui vahetad tampooni nii 4 tunni tagant. Oleneb muidugi, kui palju verd tuleb. Kui tuleb palju verd või siis päevade alguses, siis kasuta suuremaid tampoone, mitte neid light omi.
3. Hästi on paigaltatud tampoon siis, kui sa seda ei tunne enda sees. Kui jätad ta liiga ette, siis võib jah välja kukkuda võibolla :)
4. Hakkab ikka läbi laskma, seepärast vaheta 4 tunni tagant.
Dr.Reet Küüts 21.01.2007 20:53
Tampoonidesuurused on erinevad jälgi seda.muidugi võib kasidet lisaks kasutada.hästi paigaldatud tampooni ei tunnegi enne kui ta on täitunud,ja seejärel tuleb uus asetada.Tampooni ei tohi ka ära unustada ja liiga kauaks jätta.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster