NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

emakapuhastus?

katliin 13.07.2014 20:26
Olen kaks aastat vaevelnud aeg-ajalt tsüklivälise veritsemisega. Veritsus hakkab 7-10 päeva enne menstruatsiooni ja viimasel ajal suht tihti ka peale vahekorda. Viimase kahe aasta jooksul on ka menstruatsioon muutunud teistsuguseks-tuleb palju klompe ja see aeg kui need klombid pole välja kõik tulnud on veritsus suur.
Ultrahelis on näha, et emakas on kohati paksendid. Mulle on tehtud igasugu analüüse, viimati nüüd võeti proov ka emakakaela kanalist ja emakaõõnest. Emakakaelal vähieelset seisundit pole-tehtud kolposkoopia. Emakaõõnest võetud analüüs hüperplaasiat ei näita. Arstid ei tea mis sellist seisundit põhjustab ja kuna senini pole nad uuringutest midagi targemaks saanud, siis nüüd tahavad saata mind puhastust tegema. Samas nad ei taga, et selle protseduuri käigus võetud analüüsid miskit näitavad ja samuti pole nad kindlad, et sellest protseduurist kasu on.
Kas tõesti pole miskit muud lahendust kui puhastus?
Millises tsüklifaasis puhastust tehakse, kas menstruatsiooni ajal?
Väga ootama jäädes vastust.
Ette tänades.
Kommentaarid: [0]

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster