NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Lõhkenud munasarjatsüst

mj2uka1988 31.10.2012 02:12
Tere!
Käisin oma kõhuvalude pärast MRI uuringul, kuna valud on kestnud juba 3 nädalat. Uuringu tulemusel avastati, et munasarja tsüst olla lõhkenud. Ennem seda MRI uuringut 2 nädalat tagasi käisin ka naistearstil, kus ultraheliga midagi ei leitud, ometi oli siis juba tsüst lõhkenud. Igatahes, jookseb juba 4 nädal, kus vasakpoolne alakõht valutab, tihti rändab valu isegi ülespoole ja kogu selg valutab. Arst ütles, et võtab nüüd aega, kuni korda saan, aga kas tõesti siis llihtsalt ootan ja valutan? Või olen ma ohtlikus seisundis ja peaksin minema operatsioonile? Vahest on ka väike palavik. Kõhus on koguaeg gaasid ja mulinad-korinad. Kuna olen välismaal, siis arstide vahet jooksmine on väga kulukas. Sooviksin Teie arvamust teada.
Ette tänades!
Kommentaarid: [0]

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster