NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

pilli võtt valel ajal ja veritsus

Ketz 14.09.2012 00:02
Juhtus siis nii,et sain pillid just siis kui mens.oli lõppenud ning ei jõudnud ära oodata terve kuu enne kui saan neid kasutama hakata. Järgmine päev peale mens.viimast päeva hakkasin pille võtma..kuid 2sel päeval hakkas taas menstruatsioon ja kestab juba 13päeva. Varsti tuleb 7päevane paus ja nn uuesti päevad. Kas kõik on ikka korras ja kuidas ma saaksid oma menst.uuesti normi :( ???
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 03.10.2012 09:16
Kui Te ei alustanud pillidega menstruatsiooni esimesel päeval, siis eelkõige peaksite arvestama, et pillid ei taga Teile esimese karbi ajal rasestumisvastast kaitset.
See, et kestav veritsus, on samuti loomulik. Soovitan Teil võtta pille edasi tavaskeemi järgi ja veritsus peaks mööduma kolmanda karbi ajal. Edasi tuleb veritsus pillivabadel päevadel.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster