NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Järjekordne hormoonikuur ja hilinev menstruatsioon

katliin 11.07.2012 10:16
Sõin eelnevalt emakalimaskesta paksenemise tõttu(esines nelja kuu jooksul pidevat veritsemist) kaks kuud provera tablette. 16 päevast kaks tabletti päevas ja 10 päeva. Tookord toimis kõik korralikult. Peale tablette oli kaks päeva vahet ja siis hakkas menstruatsioon. Nüüd oli kuu aega ilma proverata ja arst kirjutas veel kaheks kuuks seda sama ravi. Nüüd aga viimasest tableti päevast möödas juba 5 päeva, aga menstruatsiooni pole. Vahepeal on ainult hästi kerge roosakas voolus(vetsus käies) ja see ka hästi vähe ja ainult mõnikord. Olemine on väga kehva, hirmus peavalu ja süda paha ja nõrkus. Mis ma palun tegema peaks, et menstruatsioon hakkaks? Miks siis seekord nii juhtus, kui enne kõik toimis? Menstruatsioon ju ometigi peaks hakkama? Kas võin seekord selle teise kuu proverat võtmata jätta???
Olen mures ja jään teie vastust ootama.
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 17.07.2012 17:32
Kirja teel on raske vastust anda. Pöörduge naistearsti poole. Vajalik oleks teha ultraheli, et hinnata emaka limaskesta paksust.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster