NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Pilide saamine

Ketz 27.06.2012 00:15
Tere. Olen varem Tähe erakliinikus teie vastuvõtul käinud aastal 2010 . Kirjutasite mulle välja yasminelle beebipillid. Olen neid terve selle aja ka võtnud. Helistan tähe erakliinikusse ja 6kuu retsept olemas, aga.. viimane kord kui ma helistasin ja soovisin pillidele retsepti, siis vastati mulle vastuvõtu lauast, et ma pole käinud kaua aega kontrollis ja siis ei kirjutata. Pika pinnimise peale sain 1 kuu omad. Küsimus siis selline, et minu teada pole naistearstil käik kohustuslik? Olen 5aastat olnud suhtes ja kõik on okei. Kas tõesti ei kirjutatagi mulle neid pille enam välja enne, kui ma olen käinud kontrollis?
Kahjuks pole mul kunagi sellist aega , et sinna koha peale tulla, seepärast ma ka kliinikusse helitan.


Ettetänades Ketlyn.
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 17.07.2012 18:31
Pap testi peaks kordama 2 aasta järgi ka siis kui eelnevad analüüsid on olnud normis.
Soovi korral helistage mulle Tähe kliinikusse vastuvõtu ajal, siis saan vaadata, kuna analüüs on tehtud.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster