NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Unustatud pill pärast vahekorda 1.nädalal

Lizzka 20.06.2012 11:10
Tere! Päeval pärast vahekorda unustasin pilli võtmata (Tegu oli viienda pilliga tabletilehelt). Võtsin selle kohe järgmisel hommikul, kuid 12 tundi õigest ajast oli juba möödunud. Järgmise pilli võtsin normaalsel ajal. Enne 72 tunni möödumist võtsin ka SOS-pilli. Kui tõenäoline on, et olen rase? Kas pillide mõju (Lindynette 20) väheneb tõesti nii ruttu, et umbes 16 h pärast pilli võtmist võib toimuda viljastumine?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 17.07.2012 17:29
Kui unustasite pilli võtta, siis teoreetiliselt ovulatsioon ehk munaraku vabanemine munasarjast võib toimuda. Pillide mõjul on aga emakaõõne limaskest õhuke, et raseduse tekke tõenäosus väike. Kui kasutasite SOS pilli lisaks on rasestumise tõenäosus veel väiksem.
Jätkake pillide kasutamist skeemi järgi, SOS pill võib põhjustada ebaregulaarset veritsust. Kahtluse korral tehke rasedustest.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster