NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Qlairaga algusaega muuta?

Lotte 28.05.2012 09:22

0 Tere. Olen aastaid qlairat kasutanud.Sooviks nihutada graafikut ettepoole 2 päeva võrra.St et mensis hakkaks Esmasp mitte K ja uue pakiga võiks alustada N mitte L. Segane jutt vist:)Ühesõnaga et ei jääks kogu aeg nädalavahetusse päevad. Olen uurinud neti põhjalikult läbi. Ei leia teavet. Ette tänades.
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 30.05.2012 12:49
Sel juhul lihtsalt alustage uut karpi sobivast neljapäevast ja arvestage, et muutust tehes esimese kolme nädala jooksul kasutate kondoomi.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster