NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

oleks abi vaja

anna12 04.01.2007 09:32
kui mul päevad algavad,siis on mul väga suured valud alakõhus ja seljas.ja see kestab tavaliselt kaks päeva.mida ma tegema eaks et see asi nii hull ei oleks?
Kommentaarid: [4]
flicha 08.01.2007 17:33

0 kohe võtma valuvaigistit. Aga mul enam ei valuta, sestsaadik, kui hakkasin pille võtma :)
Dr.Reet Küüts 21.01.2007 21:40
ERinevad pillid vähendavad valu ka päevade ajal.vereeritus on väiksem.ja hormooni on tasakaalus
aafrika päike 22.01.2007 17:10
Minul olid vanasti päevad tugeva migreeniga pluss köhuvalud- abi sain, kui hakkasin reeglipäraselt sporti tegema ja nädal enne päevi vältisin magusat, rasvast ja liha, söin köögivilja, puuvilja ja riisi, nuudleid, kartuleid.Kui minu naistearst seda mulle tookord soovitas, ei uskunud tulemustesse, kuid nüüd pole juba kümme aastat mingeid probleeme enam olnud.
kriczu 28.02.2007 17:10
sa pole ainuke kellel need vakud on..
Mina pidin veel tööl ka olema ja ma oleks äärepealt kokku kukkunud..külmavärinad olid ka hästi kaua mõtlesin et äkki palavik kraadidin ennast aga polnud palavikku..käisin naistearsti juures ja arst kahtlustas et äkki on raseduse katkemine..aga õnneks ei olnud..nii et mine arsti juurde ja räägi oma murest.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster