NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

solaarium

siisu 21.03.2012 13:44
tere olen juba teist korda saanud põletuse,esimene korda tuli natuke nahka,nüüd siis jälle põlenud kõhupealt,kuikäisin vähe madalama võimsusega kabiinis seda ei juhtunud et ära põlesin,kuigi kasutan sollikreemi,peale olen pannud aalogeeli ja burnshieldi hüdrogeeli,nahk ka punane ja vähe valus,sooviks kiiret vastust mida peale panna veel,kuidas ära tunda nahavähk
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 30.03.2012 18:21
Solaariumis käies tuleks nahapõletust vältida - valida lühem ja madalama võimsusega seanss. Nahapõletuse tekkel kasutage selleks mõeldud apteegikreeme.
Püsiva probleemi (valu, punetus, leemetus, koorikud) korral soovitan pöörduda perearstile.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster