NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Veritsus juba neljas kuu järjest

katliin 20.03.2012 11:13
Mul juba neli kuud järjest koguaeg veritseb. Veritsus on küll vähene aga igapäevane ja olen juba väga mures. Arstil analüüsid tehtud ja väidetavalt kõik korras. Eile käisin ka ultrahelis, ka seal ütles arst, et tema ei näe miskit halba. Oma arst, kui analüüse võttis, ütles, et kui emakakaela vastu läks siis kohe veritses. Kas nüüd siis muudkui see emakakael veritsebki? Peale proovide võtmist tegin ka dalacini tupekuulidega kolme päevase ravi.
Veritsus hakkas tegelikult peale seda, kui mees näpuga mul sees käis, mul polnud valus ega miskit. Kas äkki võis miskit hoopis tupes katki minna(äkki kuidagi küünega miskit katki hõõrutud?)või see lihtsalt kokkusattumus?
Olen väga mures, ehk oskate mind aidata palun.
Kunagi aastaid tagasi oli mul ka mingi kollakeha hormooni puudus, siis oli ka vist mingisugune veritsus, enam ei mäleta täpselt. Aga tookord sõin mingeid hormoontablette ja kõik sai korda.
Vanust mul 39 aastat.
Kogu selle nelja kuu jooksul pole vahekorras ka olnud, ei saa ju koguaeg veritseb ja hirm on ka, et läheb äkki veel hullemaks.
Mis võiks olla selle veritsemise põhjuseks????
Väga teie vastust ootama jäädes.
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 30.03.2012 18:12
Nii pikalt kestnud veritsusega peaksite kindlasti pöörduma naistearsti vastuvõtule. Kindlaks tuleb teha veritsuse koht ja põhjus. Veritsus võib olla emakakaelalt, emakast, tupest. Kindlasti vajate ka täiendavaid analüüse ja uuringuid.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster