NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Karvakasv on jätkuvalt suurem

Patu 18.03.2012 21:10
Käisin nüüdseks juba mitu kuud tagasi naistearsti juures(meeshormoone oli rohkem, kui peaks)ja mulle määrati pillid (Femina 35). Olen nüüdseks jõudnud juba viimase ehk 6nda pakini ning minu probleem (liigne karvasus) pole leevenenud, samas mens. on regulaarsemaks muutunud. Kuidas peaksin edasi käituma, kui ma pole saavutanud seda, mida ootasin? Kas peaksin uuesti registreerima naistearsti vastuvõtule, sest arst mulle edasisest midagi rääkinud ei ole (kas lõpus oleks mingi kordus uuringud vms). Või tõesti ei saagi pillidega liigse karvakasvu vastu kuidagi?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 19.03.2012 13:41
Peaksite pöörduma naistearsti vastuvõtule.
Karvakasv sõltub nii meessuguhormoonide tasemest kui ka karvanääpsu tundlikkusest hormoonidele.
Vajadusel tuleb teha uuringud.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster