NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

rohke veresus!

margot83 24.02.2012 17:22
Tere.Mure selline,et on juba pikemat aega päevade aeg rohke veresus,eriti teisel päeval.Ma ei mäleta kuidas oli peale esimest last päevad,aga peale teist last(päevad hakkasid kui poeg 9 kuune oli,nüüd laps 3a) vist nagu ongi sedasi.Tuleb ka nagu klimpe,mis vahel ära ehmatab,et kas normaalne ikka!? Vahel on ka sedasi et üks kord nagu on normaalne vereeritus,järgmisel päevade ajal on rohke ja päevad käivad suht nagu kellavärk,ennem mõni päev varem,aga mitte hiljem.Et kas peaksin muretsema,kontrolli minema? aitäh!
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 01.03.2012 14:21
Kui menstruatsiooni vererohkus teile muret teeb, peaksite naistearsti visiidile minema.
Vererohke menstruatsioon on juba terve organismi probleem, kui selle tagajärjel tekib aneemia - siis on organismis hapniku puududs ja ülekoormus eelkõige südamele.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster