NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

imetamise ajal rasedaks

MargeQ 04.01.2012 13:44
Lugesin kusagilt et kui last 6 kuu jooksul ainult imetada ja päevad ka ei ole hakanud siis ei jää rasedaks. Kuna ise midagi hetkel ei kasuta siis tahaks teada kas on võimalik et sellel ajal siis ei jää ikkagi rasedaks. või on sellel ajal rasedaks jäämise võimalus siis väiksem ainult?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 04.01.2012 19:51
Imetamine ei ole absoluutne kaitse raseduse eest. Imetamise ajal pärsib piimateket soodustav hormoon naissuguhormoone ja seega on ka ovulatsiooni tekke võimalus väiksem. Ovulatsioon eelneb alati menstruatsioonile, nii, et võite rasedaks jääda ka siis kui menstruatsiooni tsükkel sünnitamise järgselt ei ole veel taastunud.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster