NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

valu kubemes!

margot83 13.10.2011 16:09
Mure selline,et alaselg valutab natuke ja tundub nagu valu kiirgaks puusakonti ja paremal pool kubemesse,kus tundub nagu oleks naha all soe või nii,istudes just tunnen kõige rohkem,käies tunnen rohkem nagu puusa kondis valu.Ta pole seni väga valus,aga ebameeldiv,et mõtlema jään selle peale. Olen korra veel sedasi tundund mõni kuu tagasi,helistasin naistenõuandlasse,aga targemaks ma ikka ei saanud.Millest võiks see olla sedasi,et voolust pole,päevad lõppesid juba 6 päeva tagasi ära(päevad muidu hilinesid kuna lõpetasin yasminelle pillide söömise,sest kõrvaltoimeid tekkis palju) milles võiks olla asi? aitöh!
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 20.10.2011 12:14
Pöörduge oma probleemiga kas perearstile või naistearstile.
Teie valutavat kohta peab vaatama ja katsuma. Kirja teel ei saa öelda, millega on tegemist.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster