NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Miks minu küsimusele pole nii pikka aega vastatud?

evelink 06.10.2011 16:56
Imetamise ajal 11 kuud kasutasin Cerasette tbl(päevad puudusid ) ja kui naistearstile ütlesin, et soovin uuesti rasestuda, siis ta tegi läbivaatuse ja ütles, et limaskest õhuke, et soovitan teil vahepeal 3 kuud Janelle pille süüa ja siis alles proovima hakata. Kas õhuke limaskest oleks rasestumist takistanud? Lisaks oli mul eelneva rasedusega määrimise probleem, kuna platsenta otsis hapnikurikkamat kohta ja mulle määrati duphastoni ja nospa tabletid. Kas ma ka seekord peaksin muretsema uuesti rasestudes, et neid võib vaja minna-seda unustasingi oma arstilt küsida või võin julgelt tegutsema hakata?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 20.10.2011 12:11
Kui lõpetasite Cerazette tablettide kasutamise jääge rahulikult ootama menstruatsiooni. Cerazette kasutamise ajal ongi emaka limaskest õhuke - tableti toimest. Menstruatsioon peaks hiljemalt algama 1a 2-3 kuud peale sünnitust. Siis on ka rasestumine võimalik. Raseduse ajal vajate ravi kui tekivad probleemid, profülaktiliselt mingit ravi määrama ei pea.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster