NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Probleemid põiega

Jaanaly 04.10.2011 16:05
Tükk aega juba on selline tunne, nagu oleks põiepõletik - st pissile ajab sagedasti ja urineerida on valus, ka on koguaeg kipitusetunne. Andsin perearstile uriiniproovi,see ei näidanud midagi. Päevad on ka juba 3 nädalat üle läinud ( ebaregulaarne mens). Naistearstil käisin kuu aega tagasi, kõik oli siis korras. Perearst kirjutas ka mingid rohud, aga võtsin need ära, ikka on sama kipitustunne.. millest see võiks olla? Ette tänades, Jaanaly
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 06.10.2011 16:39
Teil on põiepõletiku kaebused. Pöörduge uuesti perearsti vastuvõtule.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster