NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

hormoonitase!

margot83 02.10.2011 11:22
Tere.Selline küsimus või mure nii öelda,et pereasrtile mainisin,et mu jala surin(sipelga tunne ja valu kiirgab vahel kubemesse) et see sellest kuna hormoonitase paigast ära.Kas ons võimalik? mida teha ,et kõik normaalseks taas saada? kirjutasin teile ka sellest yasminelle pillidest,et oli kõrval toimeid palju..käisin naistearstil ja lasen panna hormonaalspiraali..ja seal olles ei tulnud pähegi,et küsida hormoonitaseme kõikumisest jms! aitäh!
Kommentaarid: [2]
Dr. Liis Kriisa 06.10.2011 16:38
Naistearstile mainige kindlasti kõikidest pillise eelnevatest kõrvaltoimetest. Teie kaebused võivad olla põhjuseks, et ka tulevikus ei tohi Te östrogeeni sisaldavaid preparaate kasutada.
Mirena paigaldamise osas nõustab Teid oma naistearst ja teeb vajalikud eelnevad analüüsid.
margot83 06.10.2011 19:45
Ma mainisin artile,et oli seekord palju kõrvalmõjusid.kuid ei öelnud Ta miskit,seekord lävivaatust ka ei tehtud kuna märtsis sai tehtud ja kõik korras ja endal kaebusid polnud ka peale nende pillide.Aga kui on hormoonitase korrast ära,kas oleks ikka siis mõistlik panna see hormonaalspiraal,kuigi lugesin,et hormooni verre sealt pidi väga vähe minema! aitäh!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster