NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Rinnad!

maarja256 30.09.2011 20:10

0 ja ka ma suitsetasin päris kaua nyyd jätsin suitsetamise maha. kas see võis ka kõike mõjutada et rinnad ei kasva ega päevad ei käi ? 17 a neiul peaksid juba rinnad arenenud olema ?
Kommentaarid: [3]
Dr. Liis Kriisa 06.10.2011 16:32
Olete tubli, et suitsetamisest loobusite.
Oma murega peate aga kohe kiiresti pöörduma naistearsti vastuvõtule. Te vajate koheselt uuringuid, suitsetamine ei ole Teie probleemide põhjus.
maarja256 06.10.2011 23:03

0 Olen korduvalt käinud uuingutel iga poole aasta tagant , kuid arsti uuringud näitavad et kõik on korras.
Piiu17 10.10.2011 18:03
Tere ! Olen 17 ja olin pikkaaega kopsupõletuks ja peale seda on mu rinnad väiksemaks läinud . Kas oskaksite soovitada midagi , mis neid taas suuremaks teeks ?

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster