NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

uuesti rasedaks

evelink 21.09.2011 17:39
Imetamise ajal 11 kuud kasutasin Cerasette tbl ja kui naistearstile ütlesin, et soovin uuesti rasestuda, siis ta tegi läbivaatuse ja ütles, et limaskest õhuke, et soovitan teil vahepeal 3 kuud Janelle pille süüa ja siis proovima hakata. Kas õhuke limaskest oleks rasestumist takistanud? Lisaks oli mul eelneva rasedusega määrimise probleem, kuna platsenta otsis hapnikurikkamat kohta ja sõin duphastoni ja nospa tablette. Kas ma seekord ka peaksin muretsema uuesti rasestudes, et neid võib vaja minna-seda unustasingi oma arstilt küsida ja ootan teie vastust...
Kommentaarid: [0]

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster