NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Rasedus

miksu 07.09.2011 08:57
Tere, kuidas aru saaada ilma testita et olen rase? nagu esimesed tunnusmärgid mida näha juba raseduse esimestel päevadel?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 13.09.2011 21:38
Raseduse esimeseks tunnuseks on oodatava menstruatsiooni ärajäämine. Teised sümptomid on väga erinevad ja ka ebamäärased: rindade suurenemine ja tundlikkus, isu ja lõhnataju muutus, meeleolu muutus, kerge väsimus jne.
Rasedustesti võite teha kui menstruatsioon on peetunud, see muutub positiivseks. Ultraheliga saab rasedust näha umbes nädal kuni kaks nädalat menstruatsiooni ärajäämisest.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster