NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. juuli 2018

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

mure!

margot83 30.08.2011 16:30
Tere.SElline küsimus,et kas see võib olla yasminelle pillidest? hakkasin neid 24 aug kasutama ja nüüd kui päevad peaks läbi olema..päevade algusest kuues päev tänaseks juba,siis nagu ikka natuke määrib ja värvus sihuke punakas pruun aga ei ole paha lõhna juures ja valusid ka nagu pole.Ja ka selline mure,olen tähele pannud,et minu vasak jalg just päevade ajal hakkab nagu surisema...sipelga tunne,et kas see võib olla seoses päevadega,terve jalg ja vehl kubemesse sihuke valu sööst,mis pole väga valus..et perearst ütles,et mul võib olla hormooni tase sassis või nii kuna stress on ka! aitäh!
Kommentaarid: [3]
margot83 01.09.2011 08:04
Sõnusin,vist vau koha pealt ära,et mul on nagu alaselja valu..natuke kõht valutab..nagu hakkaksid päevad uuesti,sügelus oli jalgades,meeleolu muutus,mis tavaliselt on ennem päevi.Et olen ennemgi tarvitanud yasminellesi,siis kaal langes,et miks siis nüüd sedasi? Ma lõpetasin pillid ära (31.08)ja prooviksin muud..näiteks plaastreid.Et kas nüüd võivad siis päevad hakata uuesti või see veritsus kestab edasi..hommikul värvus polnud enam punakas pruun..täitsa norm punane oli.aitäh!
margot83 01.09.2011 08:05
valu*
Dr. Liis Kriisa 13.09.2011 21:26
Niisuguste kaebuste korral nagu Te kirjeldate peaksite koheselt katkestama pillide kasutamise ja pöörduma naistearsti vastuvõtule.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
© 2005 - 2014 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster