NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

päevad

siisu 31.07.2011 15:20
sooviks teada kas oleks võimalik päevad kuidagi ettepoole tuua ,6ndal peaks hakkama ,kuid sooviks varem nt homsest 1 augustist,ei tarvita peebipille ega midagi ,ehk saaks nõu ,hädasti oleks vaja
Kommentaarid: [2]
Dr. Liis Kriisa 04.08.2011 15:27
Vastus on vist nüüd hilinenud.
Menstruatsiooni saab ettepoole tuua küll kui pillide võtmine katkestada, samas kaob siis ka rasestumisvastane kaitse. Parem on edaspidi kasutada pille pikemalt ja sellega menstruatsioon edasi lükata, või kakas karpi järjest võtta ja sellega menstruatsioon vahele jätta.
siisu 04.08.2011 19:23
kahjuks peebipille ei kasuta ega mingeid muid kaitsevahendeid

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster