NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Sünnitusjärgne olukord

o0minutibu0o 18.07.2011 19:29
Tere,
Sünnitusest on möödas veidi üle kuu. Kõik läks hästi, lahkliha lõiget vms ei tehtud ja sain vaid mõned ilupisted. Kuid kogu selle taastumise aja olen tundnud tupest väljaulatuvat muhku. alguses tekkis see õhtuks, ehk siis kui olin terve päeva ringi liikunud, peale tunnist pikali olekut see taandus. Kuid nüüd kui liigun rohkem ringi ja päevaseid uinakuid enam ei tee on see muhk tupest väljaulatuv ja kattes kogu tupe avause. Millest see tuleneb ja kas see on normaalne?

Ette tänades!
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 21.07.2011 09:22
Sünnitus on tupe ja vaagna lihastele ülisuur venitus ja seetõttu kudede toonus ja tundlikkus võib olla häiritud. See taastub tasapisi ja seda saab kiirendada ka harjutustega.
Selleks, et saada oma küsimusele täpne vastus, peaksite pöörduma naisttearsti või ämmaemanda vastuvõtule.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster