NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. november 2018

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Menstruatsioon

m1nni 01.06.2011 12:00
Tere!
Võtan esimest kuud Yasminelle pille ning täna on juba viies tabletivaba päev.Mure selline, et käisin hommikul tualetis ning mu seest tuli selline veider klimp, 2 tükki, nagu oleks nahatükk, selline üsna suur, vereklimbi moodi ta nagu eriti ei olnud, selline heledam oli.Kirjeldus on jah rõve, aga nii see oli.Ja peale selle oli hommikupoolne öö jube,kuna seljavalu ei lasknud magada.On see normaalne või peaksin kohe arsti juurde jooksma?? (Ja veritsus on olnud terve esimese paki jooksul).
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 12.06.2011 18:14
Veritsuse püsimine kahe esimese pillikarbi võtmise ajal on loomulik. Kolmandaks tsükliks peaks olema veritsus pilli vabadel päevadel ja edasi jätkuma regulaarne tsükkel.
Mis Teil aga tupeat eritus ei ole võimalik kirja teel öelda. Jälgige veritsust ja kaebuste kordumisel pöörduge naistearsti vastuvõtule.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster