NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Tupepõletik

mts20 23.05.2011 22:35
Mul on selline probleem, et mul oli põiepõletik ja siis käisin haiglas ja andsin pissiproovi ja sealt leiti, et mul mingid seened. aga kaebusi mul polnud. Aga nüüd on sügelus ja tuleb valget eritust. Et kuidas ma seda ravida saaks, et ei tahaks kuu aega oodata, enne kui alles naistearsti vastuvõtule saan.
Kommentaarid: [2]
mts20 23.05.2011 22:36
eritist*
Dr. Liis Kriisa 29.05.2011 22:29
Ilmselt on Teil tupes soorkolpiit - seenpõletik.
Esmaabiks võite osta apteegist Klotrimasooli kreemi - määrida välispidiselt ja panna ka sõrmega tuppe.
Kaebuste püsimisel aga peaksite pöörduma naistearsti vastuvõtule.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster