NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Hormoonid

Patu 10.05.2011 18:27
Käisin 3 aastat tagasi naistearsti juures, kuna probleem oli/on liigse kasvakasvuga (eriti näo-ja kõhupiirkonnas). Tehti nn vajalikud uuringud (ultraheli ja vereanalüüs- mulle öeldi, et kõik on normipiires). Mulle midagi selle probleemi lahendamiseks midagi ei määratud, pigem öeldi, et pöörduge psühholoogi poole (nagu ma oleks kõik välja mõelnud, tegemist on ikka reaalse probleemiga). Ega mul muud üle ei jäänud, kui võtta appi pinsetid. Nüüd aga on probleem süvenema hakanud, ka mu selg on kaetud märgatavate karvadega (enne polnud). Ei oska enam midagi peale hakata, ei taha ka sama naistearsti juurde minna, kes mu probleemi lihtsalt maha tegi. Mäletamistmööda on see probleem alguse saanud 5a. tagasi, enne olin väga sile (ma tean, et inimese keha katavad karvad aga tegmist on mehelike karvadega- pikemad ja tumedamad). Olen täheldanud ka seda (2 aastat juba), et juuksed on kammides rohkem hakanud tulema (ei saa öelda, et juukseid oleks vähemaks jäänud aga hirmuäratav siiski). Lootsin saada vastuvõtu aega endokrinoloogi juurde, kuid ajad on vabad alles 3 kuu pärast ja nii kaua ma tõesti oodata ei tahaks (tulemas siiski ju rannahooaeg).
(nb: pole olnud vahekorras, 20-ndates naine)
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 29.05.2011 22:24
Te peate kindlasti pöörduma naistearsti või endokrinoloogi poole. Vajalik on teha hormoonanalüüsid.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster