NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

tupeseen

kreitsmanmari 28.04.2011 11:44
Olen 20 aastane naisterahvas kasutan yasminelle pille ja vaevlen juba 3ndat korda tupeseene käes.
olen käinud arsti juures saanud kreeme küünlaid ja anitbiootikumide ravi nii endale kui elukaaslasele. nüüd on seen vist tagasi. voolus on kollakas tükiline ebameeldiva lõhnaga ja valgub just hommikuti või peale vahekorda aluspesule.
kodus on olemas canifug-cremolum100 kreem ja rohkem midagi. ( see oli retseptiravim)
olen teinud ka teste naistearstil ja ei ole muud negatiivset tagasisidet saanud kui ainult seen.

Kas ma võin selle kreemiga määrimist jätkata või pean uuesti minema arsti juurde ja kõike otsast algama?
Kommentaarid: [2]
Dr. Liis Kriisa 09.05.2011 14:42
canifug kreemiga võite ravi jätkata, kuid see leevendab vaid välispidiseid kaebusi vulva sügelust ja limaskesta soori põletikku. Õige diagnoosi ja ravi saamiseks peate kindlast pöörduma naistearsti vastuvõtule.
mele 29.07.2011 10:35
tere mina olen 23aastane ja ma olen võitlend seenega aastaid.olen sünnitanud isegi lapse.raseduse ajal ei olnud eriti voolust aga peale sünnitust tuli tagasi.(laps on juba 4aastane)olen ka proovinusd kõike aga asjata.kas sellele on ka mingi kindel ja kongreetne ravi et oliks kindel me elukaaslasega end ravime ja me saamesellest lahti.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster