NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

kaua määrib pärast proove?

Lotte 08.04.2011 18:02

0 Tere. Muidugi arst alati ütleb, kaua v6ib määrida pärast emaka kaelast proovide v6tmist, aga siiani pole midagi olnud, seega lasin kõrvust mööda:)
Käisin arsti visiidil 1 aprill.Esimest määrimist märkasin alles 6 aprill. Kestnud juba 3 päeva. Väga vaevumärgatav pruunikas . Kas on põhjust muretsemiseks?Tänan vastamast.
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 17.04.2011 00:30
Muretsemiseks põhjust ei ole. Määriv vereeritus peaks mõne päeva jooksul taanduma.
Kindlasti tundke huvi analüüside vastuste osas.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster