NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Huvi vahekorra vastu.

nagumina 04.04.2011 16:08
Mure on siis järgmine, et mulle kirjutati kunagi pillid seetõttu, et olin väga hädas aknega ja päevad olid ebaregulaarsed. Võtsin u 1,5 aastat Feminat ja siis otsustai, et võib nüüd midagi muud võtta, kuna nägu oli korras. Belara rikkus näo jälle ära ja võtsin uuesti u pool aastat Feminat. Nüüd kirjutati jälle mingid lahjemad (nime hetkel ei mäleta)ja nüüd nägu ja ka selg jälle hukas. Samuti on kadunud igasugune huvi vahekorra vastu. See oli kadunud juba ka viimane kord Feminat võttes. Kas see võib olla tingitud pillidest? Kas oleks võimalik nt plaastriga tagada rasestumisvastane toime, näonahk korras hoida ja sh ka huvi vastaspoole vastu säilitada? Mida peaksin sellises olukorras tegema ja kuidas toimima?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 04.04.2011 16:24
Femina ja Diane pillid on kõige suurema östrogeeni sisaldusega ja nendes sisalduv teine hormoon - gestageen on antiandrogeense toimega (st vähendab munasarjades toodetavate meessuguhormoonide toimet), seda seostatakse ka akne vähenemisega.
Suurema hormoonide sisalduse tõttu loetakse Dianet ja Feminat nn ravi pilliks ja ei soovitata pidevalt üle kahe aasta järjest kasutada.
Huvi seksuaalelu vastu on pigenm seotud paarisuhte kvaliteediga ja selles saate kõige paremini lahendusi leida koos oma partneriga.
Vajadusel võib pöördudda ka seksuaalnõustaja poole.
Ühest nõu ei saa Teile anda. Sobiva rasestumisavastase vahendi leiate koos oma naistearstiga. Akne olemasolul on vajalik ka nahaarsti konsultatsioon.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster