NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

pillid-tsükkel paigast ära

Lone90 24.03.2011 12:54
Olen võtnud pille nüüd kusagil 5 kuud, alguses oli tsükkel paigast ära, siis läks ilusti korda. Nüüd kahel viimasel kuul on tsükkel nii paigast ära, et lambist keset pillide-kuuri hakkavad päevad, kusagil poole peal täpselt. Eelmise tsükli ajal unustasin pilli ja võtsin hommikul. Arvasin, et sellest on tingitud päevade algamine suvalise koha pealt. Aga see kuu olen võtnud kella-ajaliselt ja väga täpselt ja siiski hakkasid poole pealt päevad. Olen varem aastaid tagasi söönud samu pille ja siis ei olnud mingisuguseid probleeme. Millest see tingitud võib olla? Kas peaksin naistearsti külastama või ootama järgmise kuuni, et kas on paika läinud? Aitäh
Kommentaarid: [0]

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster