NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Diane mõju

tergna 22.03.2011 22:39
Tere! Olen juba 5 kuud kasutanud Diane pille akneprobleemide vastu. Olen kasutanud neid väga regulaarselt. Kahjuks ei ole nende toimet siiamaani märganud. Võib isegi öelda, et asi on hullemaks läinud. On mingid perioodid, kui põletikulisi punne on vähem kuid üldiselt on neid pidevalt. Kindlasti on oma mõju ka talvisel kliimal, kuid need peaksid juba seestpoolt mõjuma hakkama ju. Kas ma peaksin nende pillide söömise lõpetama, kuna nad ei aita ning raseduse vastu võtma mingeid vähem tugevaid pille?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 04.04.2011 16:28
Te peate pöörduma akne probleemiga nahaarsti vastuvõtule.
Ka tema oskab Teid nõustada Diane kasutamise osas.
Antud probleemi korral vajate õiget akne ravi.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster