NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

kuhu päevad jäid??

Lotte 19.02.2011 14:19

0 Tere.Olen 44.Kasutan korralikult Qlairat. Selles 28 tabl.Päevad peaks hakkama u 25-nda tabl ajal. Minul 27-nda ajal pisut määris ja kõik!!Arsti jutule saan alles 1,5 kuu pärast:) Väike mure ikka. Kas seotud ealiste muutustega juba?
Ja veel-nende toime on antibiootikumi kuuri ajal nõrgem. Kas ka peale antib. ravi mõnda aega?
Kommentaarid: [3]
Lotte 21.02.2011 00:13

0 Lisan et testi pole küll teinud veel,aga ebatõonäoline,sest nägin meest ainult korra see kuu.:)Ja ravimeid ka mitte mingeid pole tarvitanud. Tunnused et peaks päevad hakkama pisut olid-pistab alakõhus ja peavalu nagu alati-aga ei midagi. Hakkasin uue karbiga pihta, ega katkestanud võtmist. Oli see õige tegu? Kas peaksin kiirustama arstile enne kui 1,5 kuu pärast? Tänud vastuse eest:)
Dr. Liis Kriisa 21.02.2011 13:23
Ühekordselt tekkinud mõnepäevane tsükli kõikumine on tavaliselt juhuslik. Põhjuseks võis siin tõesti olla haigus või antibiootikravi. Raseduse kahtlusel tehke rasedustest.
Jälgige tsükli edasist kulgu, kui ei teki ootamatut rohket veritsust või muid haigusele viitavaid sümptomeid, pöörduge naistearstile olemasleoval ajal.
siisu21 18.03.2011 13:08
Tere.Olen 21a. Kas alakaalulisel võib olla päevadega probleeme 3 kuud pole olnud päevi.Test näitas negatiivset.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster