NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Tampoon

nilt2k 18.01.2011 21:55
Ma olen tõsiselt mures praegu, sest panin tampooni omale eile õhtul sisse..aga ma ei mäleta, et oleksin ta välja võtnud, kas unustasin või maitea.. igatahes kui meelde tuli täna õhtul, siis ei olnud enam tampooni ja kui katsun siis tundub nagu oleks tampoon mul sees kinni, aga nagu naha taga. maitea kas see on võimalik aga ma ei ole varem küll tundnud sellist asja. tundub täpselt tampooni moodi :( Mida ma tegema peaksin?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 10.02.2011 12:12
Vastus on nüüd küll hilineneud.
Kahtlusel tuleb pöörduda naistearsti või ämmaemanda vastuvõtule.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster