NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Kuhu jäävad päevad??!

Jaanaly 16.01.2011 23:09
Tere!
Olen murelik 22a neiu. Viimati olid päevad 14 nov. Üle kahe kuu juba üle läinud.. pole varem sellist asja olnud.. olen 2 testi teinud, negatiivsed. Võin ma ikkagi rase olla, ehk testid lihtsalt ei näita? Või võib mul olla ingi tõsine haigus? Kui siis milline?
Ette tänades, murelik neiu :(((
Kommentaarid: [3]
Dr. Liis Kriisa 17.01.2011 16:34
Võib juhtuda, et rasedus on aga test ei ole positiivne.
Kindlalt saab rasedust diagnoosida hormoonanalüüsiga või ultraheliga, kui emakas on nähtav lootemuna.
Soovitan Teil pöörduda naistearsti vastuvõtule.
Ka mensrtuatsiooni tsükli häired vajavad põhjuse väljaselgitamist.
Jaanaly 02.02.2011 19:59
Tere jälle!
Käisin nüüd arstil ära, rasedust ei ole, naisteasjades kõik korras. Päevad ei ole ikka alanud. Aarst ütles, et kui veebruari jooksul ei hakka, sis läheks tagasi ja kirjutab mulle tabletid, mis päevad esile kutsuvad. Küll aga ei tea ma siiamaani , miks päevad puuduvad..arst ei rääkinud ka midagi. Imelik ju.
Dr. Liis Kriisa 10.02.2011 12:10
Menstruatsiooni tsükli häirete põhjuseid on mitmeid ja kõik need ei pruugi tähendada püsivat haigust või püsivat hormonaalset muutust: vaimne- ja füüsiline pinge (eksamid, reisimine, treeningud, jne) viirushaigus. Seetõttu ei ole kohe vajalik ka ravimite manustamine. Minge kutsutud ajal arsti vastuvõtule, siis selgub kas uuringud või ravi on vajalik.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster