NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Mure kõhuvaluga peale sexi

ripsik 12.01.2011 15:54
Tere armas Tohter.
Olen 32 aastane naisterahvas, on olnud kaks sünnitust ~ 10 aastat tagasi. Käin regulaarselt arsti juures ja nüüd on mure. Seksides kondoomiga hakkab mul kõhus mingid imelikud torkavad ja ebameeldivad valud. Ei mõista kas on selline reaktsioon tingitud sellest libestusainest või lateksist. Kas on alternatiive kuidas harrastada turvasexi?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 17.01.2011 16:29
Valulikkus kõhus ei ole tingitud lateksist, ega libestusainest.
Kui on tekkinud kaebused, soovitan pöörduda naistearsti vastuvõtule. Tegemist võib olla sisemiste suguelundite põletikuga või erinevate munasarja haigustega.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster