NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

kaua kestvad päevad

czlover 18.12.2010 20:40
nimelt on mul suur mure. olen 16 aastane tüdruk. ning üleeelmine teisipäev( 07.12.10 ) hakkasid mul päevad. need on ka minu esimesed päevad.. enne muretsesin koguaeg, et millal need mul lõpuks hakkavad, aga nüüd ootan, et millal mul need ära jäävad.
mure siis selline: päevad on kestnud juba kaksteist päeva (täna kümnes päev).
eile ei tulnud päevotsa verd, olin juba rõõmus, et jess lõpuks lõppesid ära. kuid eile õhtul hakkasid uuesti. mida teha? kas esimeste päevade puhul on see normaalne?

palun vastake need, kes asjast midagi päriselt teavad..
ette tänades M!


ja mulle on öeldud nüüd, et esimeste päevadel puhul on see normaalne, vastab see tõele?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 30.12.2010 13:24
Menstruatsioonide alates võib kestvus ja tsükli pikkus (esimesest päevst kuni järgmise menstruatsiooni esimese päevani) olla kõikuv. Tsükli reguleerumine võib võtta aega kuni kaks aastat.
Kui veritsus jääb kestma määriva vereeritusena, jälgige, märkige üles vereritusega päevad.
Kui vereeritus on suur st päevas tuleb vahetada kolm ja rohkem sidet ja nii jääb kestma üle nädala oleks vaja pöörduda naistearsti vastuvõtule.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster