NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Pillid- kaitse

Teretore003 14.12.2010 21:26
Tere,
tean küll, et kui pille hakata võtma päevade esimesel päeval, olen kohe kaitstud. Kuid kui hakkasin esimest korda nendega pihta päevade kolmandal päeval, ei lähe see enam selle perioodi alla? Kui hakkasin võtma päevade kolmandal päeval, olen võtnud mõned nädalad regulaarselt ning sel ajal on olnud kaitsmata vahekord, on põhjust muretsemiseks?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 30.12.2010 13:14
Kui Te ei alustanud pillidega menstruatsiooni tsükli esimesest päevast ei pruugi kaitse kindel olla. Soovitan Teil teha rasedustesti.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster