NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Teadmatus.

Mia-Liisa 07.12.2010 07:33
Tere, olen 23aastane. Minu mure seisneb selles, et päevade ajal tuli tupest suuri vereklompe. Varem pole sellist asja olnud. Kas oskate öelda millest see tulla võiks? On see normaalne? Naistearstile on pandud aeg, kuid see on alles Jaanuari lõpus.
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 13.12.2010 14:25
Menstruatsiooni tsükli kulus ja verehulgas võib olla erinevusi erinevate tsüklite vältel. See võib sõltuda organismi stressist- viirushaigustest, vaimsest või füüsilisest pingest jm.
Kui vererohke menstruatsioon ei kordu ja muid kaebusi ei ole, võite pöörduda rahulikult plaanilisele vastuvõtule.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster