NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
25. veebruar 2018

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Pruun voolus

votniiongi 31.10.2010 23:07
Tere ! Ma võtsin kuskil ühe kuu graciali pille ,kuid lõpetasin nüüd kui mul pidid algama päevad.Päevad mul nüüd otseselt siiski ei alanud,natuke määris vaid.Kuid nagu ma aru sain siis esimesel kuul võivadki päevad ära jääda.Kuid nüüd kui lõpetasin nende pillide võtmise on järgmistel päevadel tulnud mingit pruuni värvi löga.Kas on põhjust muretsemiseks ?või see on loomulik kui lõpetasin pillide võtmise just sellel ajal ?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 26.11.2010 13:41
Kui muid kaebusi ei esine, jälgige rahulikult 2-3 kuu vältel menstruatsiooni tsükli reguleerumist ja vajadusel pöörduge siis naistearsti vastuvõtule.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
suur o
 
© 2005 - 2014 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster