NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Segaduses, palun abi!

kiisuküünis 17.10.2010 00:31
Tere!
Mure nimelt järmine. Olin 10.augustil kummiga vahekorras. Kuna too tundus ebakindel, võtsin 30 tundi hiljem ka Postinorid sisse. 5 päeva hiljem oli tavalisest veidi lühem mens. 31.aug tehtud test oli negatiivne. Uuesti hakkasid päevad alles 27. sept ja kestsid 7 päeva nagu minu puhul on tavaline. Ka kordustest näitas negatiivset. Viimasel ajal tunnen aga imelikku tunnet kõhus ja pea on vahel veidi ringi käinud. Kas mul on põhjust muretsemiseks? Võimaluk, et hirmul on lihtsalt suured silmad ja minu suurimaks hirmuks on rasedus. Samas...
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 17.10.2010 22:31
Soovitan Teil kahtlusel korrata rasedustesti.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster