NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Üleminekuiga

tiimarina 07.10.2010 11:33
Olen 52a ja kolm aastat tagasi pandi mulle hormoonspiraal,kuna menstruatsioonid olid väga vererohked.Nüüd on hakanud ilmnema üleminekuea vaegused(kuumahood,meeleolu kõikumised jne.)Kas hormoonspiraaliga võib koos kasutada ka teisi hormoonpreparaate? Olen kasutanud looduslikke kuid need ei aidanud.
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 17.10.2010 22:27
Hormoon spiraaliga koos võib kasutada nii looduslikke preparaate kui östrogeen asendusravi.
Hormoonpreparaadi määrab arst, peale vajalike uuringute tegemist.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster