NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

voolus..tahaks abi ??

krissu 27.12.2006 13:55
tere

kui mul ei ole päevasid siis tuleb mul ikkagi valget voolust ning see määrib pükse juu..ning see jääb vahel ka nagu selliste koorikutena või või nii karvade külge...mida se epeaks tähendama ja kas ei ole nii et kui päevi ei ole siis ei tohiks ka voolust olla?

loodan et vastate

ette tänades
Kommentaarid: [6]
DK 27.12.2006 18:11

0 mul sama mure.seda valget asja tuleb ojadena.õudne kohe.päevas pean vahest mitu korda pesukaitset vahetama. ma arvan, et see ei ole normaalne.
flicha 08.01.2007 17:37

0 See võib ju tupeseen olla, apteegis on vabamüügis ka ravimit, aga käige ka naistearstil.
baranina 15.02.2007 21:26

0 Mul ka selline jama,,olen ka arsil käinud ja seda nimetatakse normaalseks,,,kunagi võtsin ka mingeid tablette mis perearst välja kirjutas,,aga nendest küll kasu ei olnud,,kahju et ei mäleta nende tbl. nimetustki,,,
tahaksin ka sellest murest lahti saada,,,
ja kui see isegi oleks mingi tupeseen,,siis minu arust lihtsalt võimatu,,kuna siis sügeleks hullumeelselt,,ja tupeseen ei saa olla igavesti isegi kui seda ravitud oleks
Dr.Reet Küüts 17.02.2007 21:35
siiski soovitan suurenenud tupevoolüsega naistearstile pöördduda.
Cherly 19.02.2007 12:22

0 ja muide mul oli see kunagi 5 aastat tagais ka ja siis mingi kaks aastat ei läinud arstile kuna olin noor ja ei julgend kellegile rääkida siis rääksin emale ja kohe viidi arsti juurde mind.Ja arst ytles et kui ma oleks hiljem tulnud poleks ma enam lapsi saanud, jumal tänatud et läksin õigel ajal:)
flicha 22.02.2007 12:26

0 tupeseen nÜüd küll lastetust ei põhjusta! Äkki oli see klamüüdia pigem ikka.
Voolus iseeneset on NORMAALNE! Naine ei saagi kuiv olla. Aga jah, pesema peab alakeha õhtuti apteegits müüdavate vahenditega, nt Lactasyd (vist nii kirjutatakse).
Ostke Femigeli, see teepuuõli baasil valmistaud geel ka raviks, saab ilma retseptita. Ise teen seda läbi hetkel, sest sõin antibiootikume.
Aga kui voolust liiga palju jne, siis arsti juurde!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster