NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. juuli 2018

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Pillid ja juuksed.

Mj2uka1 14.01.2010 19:46

0 Tere!
Olen umbes pool aastat kasutanud Yasminelle pille. Nüüd kuskil kaks kuud olen tähele pannud juuste väljalangemist.. hakkas järsku pihta. Juukseid ei tule küll katastroofiliselt palju, kuid need on niigi õhukesed ja iga karva kaotus on valus :D On see tõenäoline, et just nendest pillidest langevad juuksed välja, lugesin ravimi infolehte ja seal on kirjas kõrvaltoimena juusteväljalangus. Peaksin pille vahetama?
Kommentaarid: [2]
Dr. Liis Kriisa 18.01.2010 14:16
Seda kas juuste väljalangemine on Yarinast saate teada kui need pillid ära jätate. Samas on see võmalus väga väike.
marica 18.05.2011 13:22

0 Juuste väljalangemine on vägagi seotud pillidega. Nii nende võtmisega kui ka ärajätmisega.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
© 2005 - 2014 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster