NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. august 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Soovin teada arsti arvamust!

Jeny 31.07.2009 19:26
Tere, otsustasin nõu küsida, kuna ma arvan tegemist on väga teistsuguse juhtumiga. Minu probleem selline, et poisiga terve öö proovisime ja proovisime kondoomiga, ei midagi ja ta võttis ära. Kui purse tuli, jooksin kohe dušši alla, pesin nii palju kui sain ja nii sügavalt kui sain, ca 1 tund hiljem panin endale need c-vitamiini drazeed sisse, sest on räägitud, et happeline keskkond tapab spermid. Lükkasin võimalikult sügavale alguses 4 ja hiljem veel 5 juurde. Kuna mul sõbranna on proovinud aspiriiniga, siis sellest tuligi selline käitumine. Temal muidugi aidanud ja midagi pole juhtunud, kuna meil asperiini käepärast polnud siis võtsin need drazzeed. Mis te sellest loost arvate, kui suur on tõenäosus rasestuda kui viimase menstruaaltsükli alguspäevast oli möödas 12 päeva?
Kommentaarid: [2]
Dr. Liis Kriisa 02.08.2009 19:18
Vitamiini drazeed ja aspiriin küll rasestumisvastase toimega ei ole.
Võimalus rasestuda 12 tsükli päeval on küllalt suur, sest 28-päevase menstruatsioonitsükli puhul, toimub ovulatsioon tavaliselt tsükli 12-16 päeval.
SOS pillid on müügil apteegis ja neid võib hädaabi pillidena kasutada kuni 72 tundi vahekorra järgselt. Pöörduge kindlasti naistearsti vastuvõtule ja leidke endale püsiv rasestumisvastane meetod.
marica 18.05.2011 13:19

0 Issand mida inimesed endaga teevad ! Kust tuleb küll selline mõte endale aspiriini tuppe toppida ? :D

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster