NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

vaktsiin

aureelia 24.02.2009 15:14
Tere, minul on selline küsimus, kolm kuud tagasi tehti mulle PAP-testi ja see näitas, et mul on HPV16, olen saanud juba ka kaks korda vaktsiini süsti,kuid sooviksin lähiajal rasestuda.Kas tohib üldse rasedaks jääda kui mul on veel saada vaktsiini viimane süst juuni kuus ja kolm kuud tagasi tehti mulle ka abort. Kas ma tohin rasedaks jääda või pean kohe kindlasti kasutama kaitsevahendeid ja rasedust edasi lükkama?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 04.03.2009 13:39
Hea oleks teha õigel ajal ära 3 süst ja enne seda mitte rasestuda.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster