NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

küsimus,

killu76 12.02.2009 21:40
tere!küsimus selline,et 13 aastasel tüdrukul päevade ajal väga tugevad valud,vahel isegi oksendab,on see normaalne,kas peaks muretsema?aitähh.
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 16.02.2009 11:50
Menstruatsioonide alates eriti ja ka edaspidi võib olla vähene valulikkus. Soovitada võib apteegis käsimüügis olevaid valuvaigisteid - paratsetamool, ibuprofeen. Valuvaigisteid võib võtta regulaarse tsükli puhul ka juba ennetavalt, või kohe kui on esimene märk algavast mensesest. Kui valuvaigistid ei aita või on valude pärast vaja koolist puududa, soovitan konsulteerida naistearstiga, tugevama ravi osas.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster