NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

tahaks lõppetada pillide võtmise..???

florida 26.01.2009 15:42

0 mure selles et tahaks lõppetada pillide võtmise aga ei tahaks rasedaks jääda..kuda tean mil peaksin kasutama kondoomi...praegu veel võtta 10päeva siis tuleks 7p vahe ja siis ma ei hakkaks uuesti võtma aga mil siis on see rasestumise periood?Tahaksin ikka seda vältida..???
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 02.02.2009 11:00
Pillide lõpetamisel võib ovulatsioon tekkida koheselt.
Reeglina on ovulatsioon tsükli keskel st 28 päevase tsükli puhul 12-16 päeval. Lisaks peate arvestama, et munaraku eluiga on umbes 72 tundi. Rasedusest hoidumiseks soovitan Teil pillide võtmist jätkata.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster