NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

kuningakepiõli ja beebipillid

Lemming 08.01.2009 09:21
Palun öelge, kas kuningakepiõli kapslite tarvitamine võib vähendada beebipillide toimet? Lugesin internetist arvamust, et see võib nii olla, kuna kuningakepiõli mõjutab emaka limaskesta rasestumist soosivalt ja töötab seega pillide toimele vastu. Huvitaks väga naistearsti arvamus, kas see vastab tõele? Kas on naisi, kes on seetõttu pillide kasutamisest hoolimata rasestunud?
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 12.01.2009 09:33
Pillid mõjutavad peaaju - ja munasarja hormoone nii, et ovulatsiooni ei toimu - munarakku ei vabane. Kuningakepiõli ravimid pillide toimet ri mõjuta.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster